Loading…
Propozim i çuditshëm për martesë, si u përgjigj vajza?
  • 01/09/2018 | 17:30

Propozim i çuditshëm për martesë, si u përgjigj vajza?

Një fermer skocez i ka propozuar martesës të dashurës me anë të lopës!

Kur bëhet fjalë për propozime për martesë, realizimi i një ideje origjinale është një sfidë e vërtetë. Por një fermer skocez ka menduar një propozim ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim zakonisht. Chris Gospel, 30 vjeç, i kërkoi dorën për martesë të dashurës së tij duke shkruar “A pranon të martohesh me mua?” tek lopa e tij.

Fatmirësisht ajo tha “po”.

Dhëndëri u shpreh se kafsha e quajtur Curlytop ishte lopa e preferuar e të dashurës së tij ndaj donte ta bënte këtë moment sa më emocionues për të.

E dashura u shpreh shumë e lumtur dhe se nuk e priste diçka të tillë. Tashmë pritet të bëhen të ditura detaje të martesës, por me siguri lopa Curlytop do të jetë shoqëruesja e nderit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë