Loading…
Propozimet qesharake për martesë që dështuan |VIDEO
  • 09/08/2018 | 11:20

Propozimet qesharake për martesë që dështuan |VIDEO

Të gjithë thonë se dashuria është një ndër gjërat më të bukura në jetë, dhe ndihen më të sigurtë kur kanë një person të dashur afër vetës, transmeton gazetametro.net


Shumë persona vendosin që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë edhe me martesë, derisa meshkujt përdorin mënyra të veçanta për t’u propozuar të dashurave të tyre.

Disa prej tyre shkojnë ashtu siç duhet, ajo u thot ‘PO’ dhe gjërat vazhdojnë në rrjedhën e tyre.

Mirëpo propozimet që janë paraqitur në një video të publikuar në rrjetet sociale tregojnë disa prej tyre që përfunduan me dështim.

E vështirë për t’u parë, por shumë qesharake se si u prishën këto propozime nga rrethana të ndryshme. /gazetametro.net

The Worst Proposal Fails That Are Hard to Watch

So painful to watch, but SO hard to look away… 😬😂😬😂😬 (via Woman's Day)

Posted by Cosmopolitan on Sunday, 22 July 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë