Loading…

‘Prosnjak, ta ka ngritë famën Mozziku’: Getinjo kapet me fansat

  • 20/04/2021 | 17:32

‘Prosnjak, ta ka ngritë famën Mozziku’: Getinjo kapet me fansat

Getinjo është një ndër reperët më të famshëm të momentit dhe çdo këngë e tij është pritur mjaft mirë. Ai e ka nisur karrierën në muzikë së bashku me vëllain e tij, Mozzik dhe të dy janë mjaft të suksesshëm në fushën e hip hopit.


Megjithatë ka dhe nga ata që mendojnë se Getinjo ka marrë famë pikërisht prej Mozzik. Një ndjekëse i ka shkruar Getinjos një mesazh të gjatë ofendues, përmes të cilit e kritikon për mënyrën se si sillet me fansat.

“Ekstrem more porsnjak ti, deri dje m*** në b*** s’ke pas ta ka ngrit famën Mozzik e tash ke met ti me ul njerëzit poshtë. Turp me të ardh, prej fansave e ke arritur këtë famë e ti u bone me ul fansat. Deri dje muzika të lodhta ke kënduar shtatzënija ajo kjo e tash u bone ti me i ul njerëzit që deri dje ti kon në atë pozitë”, i ka shkruar ndjekësja reperit.

Këtë mesazh ai e ka ndarë m të tjerët në Instagram dhe gjithë situatën e ka kaluar me shumë pozitivitet. Megjithatë reperi nuk i ka kursyer disa thumba në përgjigjen e tij për ndjekësen.

“Hahahah çfarë njerëz ka. Mushnu mend… alfabet për çdo analfabet”, ka shkruar Getinjo në vijim.

Kujtojmë se para pak kohësh Getinjo solli një super bashkëpunim të suksesshëm me Stresin, që deri më sot numëron mbi 3.6 milionë klikime në Youtube.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë