Loading…

Protestë e Vetvendosjes, dëmtojnë veturat zyrtare (Video)

  • 05/05/2017 | 12:14

Protestë e Vetvendosjes, dëmtojnë veturat zyrtare (Video)

Aktivisët të Lëvizjes Vetëvendosje, po protestojnë para Ministrisë së Drejtësisë, duke kërkuar drejtësi për Astrit Deharin, i vetëvrarë në Burgun e Prizrenit.


Kjo protestë e Vetëvendosjes, po zhvillohet në gjashtëmujorin e këtij rasti.

Aktivistët e këtij subjekti politik, po ngjyrosin veturat zyrtare, me mbishkrimin ‘Drejtësi për Astritin’. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë