Loading…
Provoi të lavdërohet me Lamborghini, por ajo që i ndodhi e bën të shpërthejë në lot |PAMJE
  • 26/03/2019 | 18:25

Provoi të lavdërohet me Lamborghini, por ajo që i ndodhi e bën të shpërthejë në lot |PAMJE

Një vozitës në Londër e ka shkatërruar veturën e tij Lamborghini e cila i kushtoi hiç më pak se 340.000 dollarë për ta blerë, transmetom Gazeta Metro.


Krejt kjo ndodhi pasi që personi po tentonte ta tregojë vetën para të tjerëve.

Derisa spektatorët shikonin makinat duke vozitur, ai filloi ta drejtonte më një shpejtësi të madhe ku fillimisht goditi një pemë, pastaj murin

Siç raporton Daily Maily, personi në fjalë nuk ka pësuar ndonjë lëndim trupor, mirëpo pas rastit është parë duke qarë.

Sidoqoftë, Lamborghini i tij ngjyrë hiri e të zezë është shkatërruar dhe mund t’i kushtojë shuma të majme parash për ta rregulluar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë