Loading…

Provokimet fundit të vajzës së Lutfi Hazirit do t’iu lënë pa fjalë

  • 10/09/2019 | 13:43

Provokimet fundit të vajzës së Lutfi Hazirit do t’iu lënë pa fjalë

Emri i Lotinës shumë herë është i pranishëm në faqen rozë për paraqitjet e saj, duke provokuar gjithmonë fansat, shkruan Gazeta Metro. 


Edhe pse nuk është fytyrë publike, ajo tashmë është e njohur për publikun.

Vajza bukuroshe e politikanit kosovar, Lutfi Haziri, ka një bukuri të rrallë andaj edhe paraqitjet e saj gjithmonë kalojnë në lajm.

Këtë herë ajo ka publikuar një video, duke fokusuar gjoksin e saj.

Me këtë video që do ta shihni, do të mbeteni pa fjalë me lëvizjet e Lotinës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë