Loading…

Provokon keq Enca nga plazhi, sjell në ‘plan të afërt’ gjoksin bombastik

  • 04/05/2021 | 17:59

Provokon keq Enca nga plazhi, sjell në ‘plan të afërt’ gjoksin bombastik

Enca Haxhia ditët e fundit ka vendosur ta shfrytëzojë motin e ngrohtë për të pushuar në bregdetin shqiptar, saktësisht në Dhërmi.


Në videon e fundit, këngëtarja provokoi e veshur me bikini, teksa filmoi veten nga afër dhe fokusin e kishte tek gjoksi i bujshëm. Ajo koshte vendosur edhe një kapele dhe një palë syze, kurse në sy të bie edhe fakti që ishte grimuar shumë teksa ishte bërë gati për plazh.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Nashta” dhe pritet që së shpejti të rikthehet me një këngë të re.

Kënga “Nashta” deri tani ka marrë mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube, ndërsa Enca u komentua shumë për klipin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë