Loading…

Provokon sërish Fisnik Ismajli

  • 13/07/2017 | 20:03

Provokon sërish Fisnik Ismajli

Ismaili  ka shkruar përmes një postimi në facebook për reagimet pas deklaratës së tij.


Anëtari i VV-së, Fisnik Ismaili ka folur për reagimet e Ministres së Drejtësisë, Dhurata Hoxha, 2 këshilltarëve të Kadri Veselit dhe Milaim Zekës pas deklaratës që e bëri për anëtaren e PDK-së, Ganimete Musliu.

Po ashtu Ismaili ka thënë se është duke e pritur reagimin e Arbana Xharrës pasi që si ajo askush s’ din askush mu viktimizu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë