Loading…

PSD: Lista e VV’së qorbë ideologjie, Kurti është ekspert i riciklimit

  • 19/01/2021 | 13:50

PSD: Lista e VV’së qorbë ideologjie, Kurti është ekspert i riciklimit

Partia Socialdemokrate ka mbajtur sot një aksion pranë Katedrales kryesore në Prishtinë. Gjatë këtij aksioni, aktivistë të PSD’së kanë vendosur fytyrën e Albin Kurtit në kontejnerët e mbeturinave që reciklohen.


Aktivisti i PSD’së, Drilon Pireva, e ka arsyetuar këtë aksion me aderimet e fundit nëpër parti, sidomos në Lëvizjen Vetëvendosje.

“Kemi vërejtur se shumë persona që kanë adereuar nëpër parti politike, sidomos ata të cilët po thirren në ndryshim, plot prej tyre kanë qenë me akuza dhe iu mjaftonte një fotografi me liderin dhe të gjitha ishin të falura. Leninistë, erdoganistë dhe shumë kategori të tjera ishin në listën e tyre për shkak se është bë qorbë ideologjie e që kapakun ia mban lideri suprem, e i cili siç po vërehet është ekspert i reciklimit”, ka thënë ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë