Loading…

PSD në ofensivë kundër VV’së, Frashër Krasniqi i thotë hajn me letra Valdrin Ahmetit

  • 11/09/2019 | 22:30

PSD në ofensivë kundër VV’së, Frashër Krasniqi i thotë hajn me letra Valdrin Ahmetit

Frashër Krasniqi drejtoi ‘kritika’ ndaj të kthyerit në VV, Valdrin Ahmetin, ish shokët e partisë kanë nisur ashpër fushatën zgjedhore me të shara të rënda brenda krahut të majtë të partive, transmeton Gazeta Metro.


Frashër Krasniqi i PSD’së ka kritikuar Vetëvendosjen pse në listë për deputetë e ka renditur edhe Valdrin Ahmetin, që sipas tij ka bërë shumë keqpërdorime dhe është larguar disa herë nga partia.

Në emisionin Rubikon në televizionin Rubikon Frashër Krasniqi përsëriti kritikat e PSD’së që VV’ja refuzon të dërgoj në debate të përballen me ish kolegët e tyre të partisë tani të larguar.

‘’Valdrin Ahmeti se ka as fakultetin  e kryer, e kanë qitë Valdrinin, e jo Albulenën në debat. Tri herë është dalë nga VV, është kthy masi ne s’kemi qenë aty. Kurrë skish mujt me hi në listë njeri që ne i kemi thënë je hajn me letra’’, tha Krasniqi.

‘’Qysh mundet VV me më thanë mu që unë e luftoj korrupsionin nëse e ka marrë n’parti listën  e njerëzve që s’kanë lënë të zezë pa bërë./gazetametro.net

VV’ja kandidon për deputet aktivistin që e shkarkoi për vjedhje

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë