Loading…

PSD sot shpall protesta kundër Gjykatës Speciale

  • 29/06/2022 | 08:56

PSD sot shpall protesta kundër Gjykatës Speciale

Partia Socialdemokrate ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të mbaj konferencë për media.


Lajmin e ka bërë të ditur, zëdhënësja e PSD’së, Natyra Kuqi.

Në këtë konferencë do të shpallet protesta kundër Gjykatës Speciale me rastin e vizitës së kryetares së Dhomave të Specializuara, Ekaterina Trëndafilova.

Në konferencë do të flasin Dardan Molliqaj dhe Qëndron Kastrati.

Konferenca do të mbahet në zyrën e PSD-së, në rrugën Bajram Kelmendi, Nr.68.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë