Loading…

PSD’ja mban sot aktivitet pranë Teatrit Kombëtar

  • 05/11/2021 | 08:08

PSD’ja mban sot aktivitet pranë Teatrit Kombëtar

Zyrtarja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuqi, ka njoftuar se sot aktivistët e kësaj partie do të mbajnë një aktivitet.

Sipas Kuqit, aktiviteti do të mbahet duke filluar nga ora 11:00, pranë Teatrit Kombëtar në sheshin “Skënderbeu”.

“Sot, me datën 5 nëntor (e premte), duke filluar nga ora 11:00, Partia Socialdemokrate do të mbaj aktivitet pranë Teatrit Kombëtar në sheshin “Skënderbeu”. Ju ftojmë ta ndiqni!”, ka shkruar Kuqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë