Loading…

Pse deputeti i LDK-së Armend Zemaj nuk luajti bilardo sa ishte i vogël?

  • 31/12/2021 | 17:43

Pse deputeti i LDK-së Armend Zemaj nuk luajti bilardo sa ishte i vogël?

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Armend Zemaj rrëfeu në emision Info Magazine se kur jetonte në Deçan ishte vetëm një bilardo dhe se kushdo që ka qëndruar aty është cilësuar si nxënës i dobët.


Më poshtë mund të ndiqni videon e plotë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë