Loading…
Pse djali i vogël i Donald Trump shihet rrallë në publik: Flet për herë të parë Melania
  • 16/05/2019 | 19:58

Pse djali i vogël i Donald Trump shihet rrallë në publik: Flet për herë të parë Melania

Barron është djali më i vogël i presidentit të SHBA’së, Donald Trump dhe Zonjës së Parë, Melania Trump. Por ky fëmijë, shumë rrallë shihet në publik, e arsye për këtë është dëshira e nënës së tij, transmeton Gazeta Metro.


Ka pasur shumë persona të cilët vazhdimisht e kanë ngritur si çështje qëndrimin e Barron larg syrit të publikut dhe mediave.

Madje, ka pasur të tillë të cilët i kanë studiuar gjuhën e trupit, dhe kanë dhënë deklarata kinse ai është i sëmurë me autizëm.

Sidoqoftë, një gjë e tillë po del të jetë plotësisht e gabuar dhe kjo ‘fshehje’ e tij nga mediat është dëshirë e nënës së tij, Melanias. Arsyeja pse Melania dëshiron ta mbajë të birin larg syrit të publikut, është fëmijëria e vështirë që e ka pasur vet ajo, përcjell Gazeta Metro.

E lindur në një familje shumë anëtarëshe dhe të varfër në Slloveni, zonja Trump çdo herë ka dashur të bëhet e famshme. Mirëpo me kalimin e kohës, ajo e ka parë që edhe fama i ka të këqijat e veta.

Duke marrë parasysh këtë, ajo ka dashur që i biri i saj të ketë një jetë larg publikut dhe famës.

Ndryshe, Barron është fëmija i 5-të në familjen më të fuqishme amerikane, pas Ivanka, Donald Jr., Tiffany dhe Eric Trump./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë