Loading…

Pse e bëri Yll Limani nënën të qajë

  • 10/02/2019 | 12:10

Pse e bëri Yll Limani nënën të qajë

Këngëtari shumë i dashur Yll Limani ka qënë i ftuar në një intervistë për ‘Xing’ ku tregoi shumë të pathëna për jetën e tij, transmeton Gazeta Metro


Me zërin dhe këngët e tij ai prek shumë persona që dëgjojnë këngët e Yllit mirëpo këngëtari tregoi se edhe nëna e tij përlotet teksa e dëgjon duke kënduar

Ai thotë se këtë e bënë ndonjëherë qëllimisht për t’u qliruar prej streseve të ditës

‘Sapo futem në shkallë dhe filloj të këndoj, nënën e gjej duke qarë. Ndonjëherë e bëj qëllimisht, me u çliru prej streseve të ditës’, tha ai

Madje, këngëtari tregoi se e ka filmuar nënën e tij duke qarë teksa ai po këndonte.

Yll Limani është një emër shumë i dashur për publik ku edhe ka fituar zemrat e shumë fansave./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë