Loading…

‘Pse’ është kënga e re nga Argjentina (Video)

  • 02/03/2017 | 18:52

‘Pse’ është kënga e re nga Argjentina (Video)

Ka kohë që i ka munguar skenës muzikore.


Pas një periudhe të gjatë, këngëtarja Argjentina Ramosaj është kthyer me projektin e ri ‘Pse’. Prodhim i Cricket me tekst të Yll Limanit dhe Elhaid Cufit, pritet që “Pse” të pëlqehet nga fansat e këngëtares.

‘Pse’ është finalizuar edhe me klip nga Entermedia në bukuritë e Valbonës. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë