Loading…

Pse ky burrë po qëndron i zhveshur jashtë dritares? (Video)

  • 19/03/2017 | 11:20

Pse ky burrë po qëndron i zhveshur jashtë dritares? (Video)

Ishte një moment mjaftë i çuditshëm, pasi që një burrë është parë i zhveshur jashtë një dritare të një bllok banesash në Paris, transmeto ngazetametro.net

Një burrë i zhveshur po qëndronte i zhveshur jashtë dritares se një banese në Francë, kjo për arsye se ai po fshihej nga burri i gruas që ky ishte më të.

Edhe pse pas këtij veprimi nuk dihet saktë se çfarë ka ndodhur, por fqinji i cili e ka filmuar supozon se ai kishte urdhëruar të qëndronte jashtë dritares nga “gruaja e dikujt tjetër”./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=pxdu1zPDlH0

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë