Loading…

Pse në iPhone ora është gjithnjë 9:41

  • 11/04/2017 | 22:53

Pse në iPhone ora është gjithnjë 9:41

A e keni vërejtur ndonjëherë se në produktet e Apple gjithmonë ora është 9:41?


iPhone, iPad, MacBook Pro, të gjitha këto pajisje e kanë orën e lartcekur. Kjo nuk është rastësi- është ora e saktë kur Steve Jobs i paraqiti botës një iPhone për herë të parë.

Nëse kontrolloni faqen zyrtare të Apple tani, do të vreni se pajisjet gjithmonë kanë orën 9:41, shkruan Bussinies Insider, përcjell gazetametro.net.

iphone

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë