Loading…

‘Pse nuk e takove edhe Jakup Krasniqin?’: Bedri Hamza i përgjigjet ish-ushtares së UÇK’së

  • 12/08/2022 | 16:09

‘Pse nuk e takove edhe Jakup Krasniqin?’: Bedri Hamza i përgjigjet ish-ushtares së UÇK’së

Kryetari i Mitrovicës Bedri Hamza para pak minutash njoftoi se ka vizituar disa nga krerët e UÇK-së në Hagë, por jo edhe Jakup Krasniqin.


Ka qenë pikërisht Aida Dërguti, një ish luftëtare e UÇK, që e ka pyetur Hamzën se pse nuk e ka takuar edhe Jakup Krasniqin, por vetëm Thaçin, Veselin, Selimin e Gucatin.

“Pse nuk e takuat edhe bacin Jakup”, ka shkruar Aida Dërguti.

“E nderuar Aida, kam mbetur ta takoj në një rast tjetër sepse e kam shumë mik!”, ka qenë komenti i Bedri Hamzës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë