Loading…

Pse nuk mban mbiemrin Vula? Sara përgjigjet

  • 07/11/2021 | 10:44

Pse nuk mban mbiemrin Vula? Sara përgjigjet

Sara Hoxha ka debutuar në Youtube me kanalin e saj.


Ajo i është përgjigjur në videon e parë pyetjeve të fansave.

Në bisedë me ta, ajo nuk ka përjashtuar mundësinë e dasmës por ka deklaruar se nuk e kanë ndarë mendjen nëse do bëjnë dasëm të madhe apo private.

Por përse nuk mban mbiemrin Vula? Ajo ësjtë shprehur:

“Edhe mund ta kem edhe s’mund ta kem”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë