Loading…

PSG arrin marrëveshje me Asension

  • 04/06/2023 | 11:32

PSG arrin marrëveshje me Asension

Paris Saint-Germain ka përfunduar marrëveshjen për nënshkrimin e Marco Asensio si lojtar i lirë.


Marrëveshja verbale është arritur dhe kontrata do të nënshkruhet në ditët e ardhshme, raporton eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano.

Asensio, pritet të nënshkruajë deri në qershor 2027 — është marrëveshje katër vjeçare për pagën afër 10 milionë euro.

Aston Villa dhe AC Milan ishin të prirur për nënshkrimin e tij por Asensio vendosi për PSG – Luis Campos ishte vendimtar

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë