Loading…

PSG ua ‘ngreh’ veshët Mbappes dhe Neymarit pas zënkës për penalltinë

  • 15/08/2022 | 17:39

PSG ua ‘ngreh’ veshët Mbappes dhe Neymarit pas zënkës për penalltinë

Mbappe u kap nga kamerat duke i thënë Neymarit që ta godiste ai penalltinë në fitoren ndaj Montpellier 5:2.


Mbappe e kishte humbur penalltinë e parë në këtë ndeshje, ndërsa shihet duke i thënë Neymarit që t’ia linte të dytën.

Kamerat kanë kapur gjithë momentin mes tyre, ndërsa trajneri, Luis Campos ka reaguar menjëherë për këtë moment.

Ai tha se ngjarje të tilla nuk duhet të ndodhi në klub, e aq më pak para kamerave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë