Loading…

Publikohen formacionet zyrtare, Shaqiri në bankën rezervë te Liverpooli

  • 11/07/2020 | 15:05

Publikohen formacionet zyrtare, Shaqiri në bankën rezervë te Liverpooli

Pavarësisht se e ka siguruar titullin, Liverpooli do kërkoj edhe sot që të vazhdojë me fitore në Premier Ligë, transmeton Gazeta Metro.


Në ndeshjen e vlefshme për javën e 35’të në kampionatin anglez, kampioni i ri anglez e pret Burnleyn, skuadër e cila po lufton për një pozitë që e dërgon në Europë.

Ndeshja zhvillohet me fillim prej orës 16:00 në ‘Anfield’ dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dyja skuadrat.

Vlen të theksohet se futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, është në bankën rezervë për këtë ndeshje.

Formacioni zyrtar i Liverpoolit:

Formacioni zyrtar i Burnleyt:

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë