Loading…

Publikohen formacionet zyrtare të duelit, Drita-Prishtina

  • 19/10/2022 | 12:15

Publikohen formacionet zyrtare të duelit, Drita-Prishtina

Me fillim nga ora 13:00 në stadiumin me bari sintetik në Gjilan do të luhet ndeshja kryesore e javës së 12’të në Superligën e Kosovës mes Dritës dhe Prishtinës, transmeton Gazeta Metro.


Rreth një orë para se të fillojë ballafaqimi janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Dueli i parë këtë sezon mes këtyre dy ekipeve përfundoi me rezultat të barabartë 0-0 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Ndërsa, në pesë përballjet e fundit ‘Intelektualët’ ndaj kryeqytetasve kanë arritur të dalin të pamposhtur (3 fitore, 2 barazime). /gazetametro.net

Formacioni zyrtar i Dritës:

Formacioni zyrtar i Prishtinës:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë