Loading…
Publikohen foto nga festa e Renne’s, vajzës së Norës dhe Robertit
  • 16/05/2019 | 21:23

Publikohen foto nga festa e Renne’s, vajzës së Norës dhe Robertit

Nora Istrefi kishte një festë dhe ajo është festa e ditëlindjes së vajzës së saj Renne’s, transmeton Gazeta Metro.


Roberti dhe Nora tashmë e katër vite janë bërë prindër për herë të parë. Dhe sot Nora ka postuar fotografi brenda festës, në të cilën kishte shumë të ftuar.

 

View this post on Instagram

 

♥️ @granddecor

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Nora nuk është që shpesh e poston të voglën, duket se Nora nuk dëshiron që ta ekspozoj shumë vajzën, përderisa nga ana tjetër Roberti nuk heziton të postoj atë./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Happy 4 birthday my princess, I love you so much! ♥🎉

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë