Loading…

Publikohen fotografitë e Princeshë Dianës në bikini

  • 26/11/2020 | 16:12

Publikohen fotografitë e Princeshë Dianës në bikini

Janë publikuar foto të rralla të Princeshës Diana në bikini.


Disa foto të papublikuar amë parë të Princeshë Dianës, janë bërë publike së fundmi, duke treguar edhe njeherë bukurinë saj rrezatuese.

Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles, transmeton tch.

Princesha e ndjerë duket me flokë të lagur, ndërsa mban një pije në dorë, e  nxirë dhe e relaksuar me bikini shumëngjyrëshe me një këmishë të purpurt të lidhur në bel.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë