Loading…
Publikohen ftesat e dasmës së Elita Rudit dhe Gjikos |FOTO
  • 14/09/2018 | 08:45

Publikohen ftesat e dasmës së Elita Rudit dhe Gjikos |FOTO

Dasma e Gjikos me Elita Rudin ka bërë bujë në të gjitha portalet akoma pa u mbajtur.

Fillimisht nuk dihej për vendin dhe datën por tani gjithçka është zbuluar. Tani janë siguruar ftesat e çiftit i cili pritet të kurorëzojë dashurinë me martesë, më 21 shtator.

Gjithçka ndodhi shumë shpejtë pasi prezantuesja e njohur së shpejti pritet të bëhet nënë.

Gjiko dhe Elita u fejuan pak muaj më parë dhe tani kanë vendosur të martohen pasi ka kohë që bashkëjetojnë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë