Loading…

Publikohen pamje se si huliganët maqedonas godasin Ziadin Selën (Video)

  • 28/04/2017 | 13:48

Publikohen pamje se si huliganët maqedonas godasin Ziadin Selën (Video)

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vladimir Gjorçev, është gjendur para protestuesve duke tentuar t’i largonte ata nga salla e konferencave.
Gjorçev ka arritur t’i bindë organizatorët që të mos vazhonin të gjuanin me gjësende të forta në drejtim të Zaevit, Selës dhe deputetëve të tjerë që gjendeshin aty.

Në video shihet teksa Gjorçev flet me një protestues me maskë dhe pastaj ai jep sinjal tek të tjerët për të ndaluar sulmin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë