Loading…

Publikohen pamje të Cecës në Kosovë

  • 08/12/2018 | 11:48

Publikohen pamje të Cecës në Kosovë

Këngëtarja nga Serbia, Svetlana Raznatoviç e njohur për të gjithë si Ceca dhe ish-gruaja e kriminelit serb, Arkan ka mbërritur në Kosovë.


Siç raportohet, ajo ka kaluar pa asnjë problem pikën kufitare të Jarinjës, transmeton gazetametro.net.

LEXO EDHE: Me të mbërritur, Ceca ofendon rëndë Kosovën!

Koncertin e saj, ajo pritet ta mbajë afër konvikteve të studentëve në veri të Mitrovicës, ani pse kjo u kundërshtua në Kosovë.

Mëposhtë Gazeta Metro ju sjell pamje të Cecës në Kosovë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë