Loading…

Publikohen pamjet: Agim Ademi me pranga në duar, shoqërohet për në mbajtje nga policia

  • 22/03/2023 | 15:24

Publikohen pamjet: Agim Ademi me pranga në duar, shoqërohet për në mbajtje nga policia

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK’së), Agim Ademi do të qëndrojë në mbajtje për 48 orë, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka konfirmuar Prokuroria Themelore në Prishtinë përmes një komunikatë të lëshuar për media.

Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës ishte ftuar sot për t’u intervistuar.

Ndërkaq në media sot u publikuan pamjet e Ademit me pranga në duar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë