Loading…

Publikohet biseda e Jessica Kadiut ku flet për Nora Istrefin

  • 26/02/2020 | 21:23

Publikohet biseda e Jessica Kadiut ku flet për Nora Istrefin

Ditën e djeshme ajo pushtoi portalet me deklaratën ku pranonte lidhjen e dashurisë me Robert Berishën, të cilin duket se e do ende.


Më pas, pashmangshëm modelja Jess Kadiu nënvizoi faktin se nuk e ka ndarë Robertin duke potencuar se romanca ka nisur kohë pas përfundimit të martesës së Robertit.

Por, Kadiu duket ta ketë komentuar edhe Nora Istrefin.

Prive.al ka arritur të sigurojë një komunikim me një ndjekëse në Instagram, dërguar nga vetë komentuesja në adresën e portalit tonë.

Në këtë komunikim, teksa mohon se ishte ‘Anna’ – mollë sherri për çiftin, Kadiu flet edhe për Norën.

‘Është shumë e mirë Nora dhe të jetë çfarë të jetë, unë s’kam punë me të’ – lexohet të ketë thënë bukuroshja.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë