Loading…

Publikohet formacioni i dekadës në Premier Ligë: Dominohet nga futbollistët e Cityt

  • 09/10/2019 | 19:00

Publikohet formacioni i dekadës në Premier Ligë: Dominohet nga futbollistët e Cityt

Prestigjozja sportive ‘Goal.com’ kanë publikuar një formacion që sipas tyre është më i miri i dekadës në Serie A, transmeton Gazeta Metro.


Kjo 11’she e publikuar dominohet nga futbollistët e Manchester Cityt, përfshirë edhe ata që tashmë nuk janë pjesë e kampionit anglez.

Pjesë e këtij formacioni janë edhe Cesar Azpilicueta e N’Golo Kante të Chelseas dhe ish futbollisti i tyre, Eden Hazard.

Në këtë formacion nuk ndodhet asnjë futbollist i Arsenalit, teksa nga Mancehster United është zgjedhur portieri spanjoll, David de Gea./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë