Loading…
Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës |VIDEO
  • 14/09/2018 | 10:16

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës |VIDEO

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor.


Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar.

Mirëpo, sipas Mozzik ky projekt vjen vetëm në dy platforma muzikore, Spotify dhe Itunes e që sot pritet të dalë edhe në Youtube.

Çifti kanë realizuar një këngë të gërshetuar ndërmjet gjuhës shqipe dhe asaj gjermane. Pritet që të pëlqehet nga publiku.

 

View this post on Instagram

 

Auf spotify und itunes!!!!!!!!!! Ab 16:00 Uhr auf YOUTUBE!!!!!!!!! Omg 🙂 @mozzik @miksu @macloud_lauthentikk

A post shared by Loredana (@loredana) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë