Loading…

Publikohet kënga e shumë pritur: Rina dhe Adelina sjellin ‘Qikat’

  • 20/06/2019 | 19:10

Publikohet kënga e shumë pritur: Rina dhe Adelina sjellin ‘Qikat’

Është publikuar kënga ‘Qikat, bashkëpunim i reperes Rina dhe Adelina Ismailit.


Adelina Ismaili është bërë bashkë me reperen Rina për të vërë një ‘remake’ të këngës së saj të famshme, Kanagjegji.

Kënga me titullin ‘Qikat’ sapo është publikuar me një videoklip të tërin me vajza.

Ky projekt është njëprodhim i Zzap&Chriss, që kanë bërë një punë të mrekullueshme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë