Loading…

Publikohet kënga e shumëpritur e Billie Eilish, kolona zanore e ‘James Bond’ të ri

  • 14/02/2020 | 17:24

Publikohet kënga e shumëpritur e Billie Eilish, kolona zanore e ‘James Bond’ të ri

Billie Eilish e ka publikuar këngën e cila do të bëhet kolona zanore e filmit “James Bond”, trainsmeton Gazeta Metro.


Kjo këngë është këngë dramatike, e cila paralajmëron se filmi i ri do të fokusohet në tradhtinë ndaj agjentin sekret.

“No Time To Die” flet për gënjeshtra dhe mashtrim, ndërsa 18-vjeçarja këndon: “Kurrë nuk ke qenë në anën time”.

Ndryshe Billie Eilish është këngëtarja më re që fitoi disa çmime Grammy dhe gjithashtu është e para femër 18 vjeçare që do të këndoj kolonën zanore të filmit shumë të preferuar aksion./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë