Loading…
Publikohet kënga më e re ‘Trëndafil’ nga reperi Blake
  • 22/09/2018 | 14:48

Publikohet kënga më e re ‘Trëndafil’ nga reperi Blake

“Trëndafil” është kënga më e re e reperit Armir Mehmeti, i njohur me emrin artistik Blake, shkruan GazetaBlic.


Kënga flet për një dashuri të humbur, ku vet Blake ka shkruar tekstin.

Muzika dhe prodhimi i këngës i janë besuar producentit Rrezon Alidema (RZON), e për miksin është përkujdesur Don Gima, ndërsa klipi është realizuar nga “Boulevard Films”.

“Për ty rrahjet e zemrës po dalin jashtë”, thotë një pjesë e tekstit të kësaj këngë, e cila padyshim do jetë një hit i radhës nga Blake.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë