Loading…
Publikohet klipi i Mozzik dhe Loredanës, shfaqet me barkun e fryer |VIDEO
  • 14/09/2018 | 18:53

Publikohet klipi i Mozzik dhe Loredanës, shfaqet me barkun e fryer |VIDEO

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.


Kënga mbanë titullin ‘Bonnie and Clyde’ dhe është dueti i parë i çiftit.

Projekti është realizuar nga Miksu dhe Macloud, producentët më të cilët po punojnë të dy artistët

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë