Loading…

Publikohet lista: Këta janë lojtarët që dështuan pas transferimit në Premier Ligë

  • 23/04/2019 | 16:25

Publikohet lista: Këta janë lojtarët që dështuan pas transferimit në Premier Ligë

Premier Liga vazhdon të cilësohet edhe më tej si një ndër kampionatet më interesante dhe më të forta në botën e futbollit, transmeton Gazeta Metro.


Si çdo sezon tjetër, edhe gjatë këtij sezoni (2018/19) ndodhën transferime të shumëta nga skuadrat angleze.

Disa prej tyre patën impakt, por jo të gjithë transferimet arritën sukses gjatë këtij sezoni. Portali britanik “The Athletes Hub”, ka publikuar një listë me transferimet që dështuan këtë sezon në Premier Ligë.

Pjesë e kësaj liste janë: Yerry Mina (Everton), Andre-Frank Zambo Anguissa (Fulham), Jack Wilshere (West Ham), Maxine Le Marchand (Fulham), Alireza Jahanbakhsh (Brighton), Joe Hart (Burnley), Adama Diakhaby (Huddersfield), Ben Gibson (Burnley) dhe Mohamed Elyounoussi (Southampton)./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë