Loading…

Publikohet në YouTube kënga e Mevlanit dedikim për Ledianën

  • 16/01/2021 | 13:23

Publikohet në YouTube kënga e Mevlanit dedikim për Ledianën

Mevlani i dedikoi këngë konkurrentes së re të “Përputhen”.


Konkurrentja e re e “Përputhen”, Lediana, takimin e parë e kishte me Mevlan Shabën.

Ky i fundit e befasoi atë duke i dedikuar një këngë, duke bërë që Lediana të mbetej pa fjalë, nga vargjet e këngës.

Projekti në fjalë tashmë është publikuar në kanalin YouTube, ndërsa Mevlani thotë se e bëri ashtu siç e ndjeu.

“Kshu e ndjeva kshu e bera🥰këngën e plotë e gjeni në Youtube”, shkruan Mevlani në njoftimin e tij.

Ndryshe, Mevlani ka nisur punën edhe për disa këngë të reja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë