Loading…

Publikohet programi i Daut Haradinajt, synon ndryshimin rrënjësor të Prishtinës

  • 25/09/2021 | 21:16

Publikohet programi i Daut Haradinajt, synon ndryshimin rrënjësor të Prishtinës

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj po vazhdon të befasojë me fushatën e tij në kryeqytet. Së fundi, në profilin e tij në facebook, Haradinaj ka bërë publik programin e tij për Prishtinën.


Haradinaj u shpreh se ky plan është punuar me kujdes nga ekspertët e secilës lëmi, për t’i sjellur qytetarëve ndryshim në politikën menaxhuese, strategjinë dhe rifunksionalizimin e Prishtinës.

Ndër të tjera, Haradinaj tha se do të jetë i hapur për qytetarët 24/7, duke bashkëpunuar me ta për një kryeqytet të dinjitetshëm.

Kujtojmë se programi i Haradinajt është vlerësuar pozitivisht nga opinionistët dhe ekspertë të ndryshëm në vendin tonë. Ndërkaq, vet Haradinaj po vlerësohet si kandidat serioz për të parin e Prishtinës. Në sondazhin më të fundit në vend, doli të jetë ndër më të votuarit krahas kundërkandidatëve.

Bashkëngjitur gjeni dhe vegëzën ku mund t’i shihni çdo ditë aktivitetin dhe planin e Haradinajt për Prishtinën.

Atë mund ta gjeni duke klikuar KËTU. 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë