Loading…

Publikohet raporti i IKSHPK’së me numrin e rasteve dhe viktimave

  • 27/10/2021 | 15:00

Publikohet raporti i IKSHPK’së me numrin e rasteve dhe viktimave

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë si pasojë e Covid-19, ndërsa janë regjistruar 22 raste të reja, shkruan Gazeta Metro. 


Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 22 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë