Loading…

Publikohet traileri i filmit të dytë të “John Wick” (Video)

  • 21/12/2016 | 16:38

Publikohet traileri i filmit të dytë të “John Wick” (Video)

Traileri i ri i pjesës së dytë të filmit “John Wick: Chapter 2” është lansuar, ku në rolin kryesor është aktori i famshëm Keanu Reeves.


Në këtë film të ri së bashku me Keanu Reeves luan edhe Common, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Ruby Rose, John Leguizamo dhe Ian McShane, transmeton Koha.net.
 
“John Wick: Chapter 2” pritet të shfaqet në kinematë botërore më 10 shkurt të vitit të ardhshëm.

Rekomandime
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë