Loading…

Publikohet video e kosovarit me Melisën e Tean para se t’i bashkohej “Për’puthen”

  • 16/01/2021 | 12:33

Publikohet video e kosovarit me Melisën e Tean para se t’i bashkohej “Për’puthen”

Ditën e djeshme pati hyrje të reja në emisionin “Për’puthen”. Por njëri prej tyre shihet që është njohur edhe më herët e me disa prej vajzave të këtij emisioni.

Bëhët fjalë për Andi Artanin, i cili është 24-vjeçar dhe është shqiptar i Kosovës, por që ka lindur në Amerikë. Ai sapo hyri deklaroi se kishte një pëlqim ndaj Teas, shkruan Express.

Por, siç duket pëlqimi i tij ndaj Teas ka filluar më herët, në disa video të postuara shihen Melisa, Tea dhe Andi i ri, në ditëlindjen e artistit Ardit Cuni.

Gjithashtu në fotografitë e postuara nga vetë Cuni, shihet gjithashtu Andi i Ri në shoqërinë edhe të ish-konkurrentes Ana.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë