Loading…

Publikohet video ku shihet sulmi ndaj truprojës së Lady Gagës dhe vjedhja e dy qenve të saj

  • 25/02/2021 | 22:47

Publikohet video ku shihet sulmi ndaj truprojës së Lady Gagës dhe vjedhja e dy qenve të saj

Dy nga tre qentë e llojit “Bulldog” janë vjedhur së fundmi. Mediumi amerikan “TMZ” raporton që Gaga është shumë e mërzitur me vjedhjen e dy qenëve të saj.


Stafi i Gagas përmes një komunikimi në media ka treguar se po ofron gjysmë milioni dollar për këdo që gjen dy qentë.

E në këtë medium tashmë është bërë publike videoja ku shihet se si ka ndodhur i gjithe rrëmbimi i qenëve të saj si dhe plagosja e truprojës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë