Loading…

Publikohet video: Momenti kur policia e nxjerr shefin e asamblistëve të VV’së prej seancës në Suharekë

  • 30/06/2022 | 21:06

Publikohet video: Momenti kur policia e nxjerr shefin e asamblistëve të VV’së prej seancës në Suharekë

Drejtoria e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Policinë e Kosovës, dje ka kryer aksion në gjashtë komuna të vendit, duke i arrestuar 11 persona, ku prej tyre tre janë zyrtarë dhe tetë përfitues subvencionesh.


Operacioni është kryer në Pejë, Istog, Deçan, Viti, Suharekë dhe Ferizaj.

Dje u raportua se në mesin e të arrestuarve është edhe shefi i asamblistëve të Lëvizjes Vetëvendosje në Suharekë, Liridon Fandaj.

Po ashtu, sot u publikuar video e momentit kur policë civilë e nxjerrin nga seanca e Kuvendit Komunal shefin e asamblistëve të LVV-së në Suharekë dhe më pas e arrestojnë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë