Loading…

Publikoi pamje të një “kidnapimi” në Gjilan, kërcënohet portali kosovar (Video)

  • 13/04/2017 | 18:19

Publikoi pamje të një “kidnapimi” në Gjilan, kërcënohet portali kosovar (Video)

Një video e publikuar gjatë ditës në Gazeta Monitor e që sipas këtij portali thuhet se ajo çka shihet në këto pamje mund të jetë kidnapim apo arrestim, në drejtim të tyre kanë arritur edhe kërcënime.


Ky portal në mbishkrimin e kësaj video kishte shkruar “Film aksion në qendër të Gjilanit!

Arrestim apo kidnapim, çfarë po ndodh?

Policia e Gjilanit pas publikimit të kësaj video thotë se ka nisur hetimin e rastit. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka thënë se ende nuk kanë ndonjë informacion për personat e përfshirë në këtë rast.

“ Jemi duke punuar në identifikimin e viktimës dhe të dyshuarve dhe ende nuk e kemi gjetur ankuesin”, ka thënë Hashani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë