Loading…
Puna është te energjia: Ja si t’i njihni njerëzit shpirtmirë
  • 14/03/2019 | 11:35

Puna është te energjia: Ja si t’i njihni njerëzit shpirtmirë

Nuk jeni mjaft i hollë? Nuk dini si t’i dalloni personat e mirë prej të këqinjve? Energjia është më e rëndësishmja, transmeton Gazeta Metro.

Besuat apo jo, fare nuk është me rëndësi se çfarë flet dikush. Është me rëndësi atmosfera kur jemi në shoqëri të dikujt. Energjia të cilën e emeton na flet më së miri për të. AJo është tregues i shkëlqyeshëm i karakterit të njeriut.

Kur një person i mirë hyn në lokal, keni përshtypjen se atmosfera në çast është më e gëzueshme, më e ngrohte, më e këndshme. Energjia e tij e neutralizon çdo gjë tjetër.

Nga ana tjetër, nëse një person i keq hyn në lokal, atmosfera bëhet e ftohtë, e pakëndshme, negative. Disponimi juaj ndryshon menjëherë. Ndjeheni keq./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë