Loading…

Punëtori i ndërtimtarisë bën testin e ADN’së: Ajo që zbuloi e bëri milioner

  • 22/05/2019 | 08:35

Punëtori i ndërtimtarisë bën testin e ADN’së: Ajo që zbuloi e bëri milioner

Një punëtor i ndërtimtarisë u bë milioner pasi bëri testin e ADN’së. Kjo pasi zbuloi se është biri i një milioneri, transmeton Gazeta Metro.


31 vjeçari tani pronar i vilës 56 milionë euroshe Jordan Rogers, 31-vjeçar kishte shumë vite që bënte punëtor ndëritmtarie, paguante qiranë dhe faturat e tjera, por tani anglezi, bashkë me të dashurin e tij ka hyrë në një vilë që kushton rreth 56 milionë euro.

Ai i kishte kërkuar testin e ADN-së pronarit të vilës, kur ishte gjallë, por një kërkes e tillë iu ishte refuzuar.

Pronari i vilë z. Rogers, 62 vjeç vdiq nga një mbidozë e drogës në muajin gusht të vitit të kaluar.

Dhe pas vdekjes 31-vjeçari arrit që ta bëjë testi dhe më në fund u zbulua se ai është djali i tij. Deri dje mund të përballonte vetëm qira apartamenti, por tani anglezi zotëron një pronë pasanikësh prej 6200 metrash katrorë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë