Loading…

Punëtori sulmon mbikëqyrësin në Trepçë, arrestohet

  • 21/05/2019 | 11:45

Punëtori sulmon mbikëqyrësin në Trepçë, arrestohet

Një person është arrestuar në ndërmarrjen Trepça pasi dyshohet se kishte sulmuar fizikisht mbikëqyrësin e tij, transmeton Gazeta Metro.


Sipas raportit nga policia e Kosovës, me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë