Loading…

Pushimet më të kushtueshme të VIP’ave shqiptarë: Kush sa harxhoi?

  • 23/01/2021 | 17:05

Pushimet më të kushtueshme të VIP’ave shqiptarë: Kush sa harxhoi?

Pandemia stopoi aktivitetin dhe udhëtimin e shumë njerëzve, përfshirë këtu edhe të artistëve dhe të famshmëve tanë.


Mirëpo kohët e fundit, shumë nga ata kanë bërë udhëtime luksoze duke na ndarë imazhe në rrjete sociale.

Lori Hoxha, Sara Hoxha, Roza Lati, Nora Istrefi, Robert Berisha, Agnesa dhe Anxhelina Hadërgjonaj e Meda në pushimet e tyre dimërore. Sa harxhuan këtë sezon?

Materiali i mëposhtëm ju sjellë të gjitha detajet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë